Čerpejte výhody s novou licenční smlouvou ČUS a Microsoft!

Prosinec 7, 2015
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

Sportovní svazy a tělovýchovné jednoty sdružené pod Českou unií sportu (ČUS) mohou nyní využívat výhody v podobě absolutně nejlevnějšího způsobu nákupu softwarových licencí produktů Microsoft

ČUS, největší sportovní organizace v České republice, podepsala se společností Microsoft a jejím partnerem SoftwareONE novou licenční smlouvu. Díky tomu tak i nadále může pokračovat již několikaleté partnerství mezi oblastmi sportu a IT. Nová licenční smlouva přináší ČUS a především vám, sportovním svazům a tělovýchovným jednotám, mnoho výhod. Pojďte si je s námi blíže představit.

Výhodná cena licencí

Jednoznačným benefitem je samozřejmě finanční efektivita této smlouvy. Představuje nejlevnější způsob, jak v České republice legálně zakoupit licence Microsoft a v podstatě jakýkoliv její softwarový produkt. Například samostatná licence Microsoft Office Professional Plus 2016 díky ní vychází pouze na 1.890 Kč bez DPH.

Možnost nezávazného odzkoušení produktů

Nyní máte jedinečnou možnost odzkoušet si libovolný produkt na svých počítačích až po dobu 60 dní. Získáte tak optimálně dlouhou dobu na prověření funkcionalit daného produktu a otestování chování daného produktu v rámci vašeho prostředí.

Vše v jednom: Microsoft Office Professional Plus

V případě, že si zakoupíte rovnou balíček Microsoft Office 365 místo samostatné licence, získáte nárok na budoucí upgrady na hlavní MS produkty (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Skype a další). Roční plnohodnotná verze Microsoft Office Professional Plus je dostupná za cenu 1.620 Kč bez DPH.

Využít můžete i další benefity:

  • Kompletní e-mailové služby včetně sdílených kalendářů
  • Služba archivace e-mailových zpráv a ochrana před jejich nechtěným smazáním
  • Služba nastavení a řízení ochrany přístupu k dokumentům
  • Online konference prostřednictvím Skype for Business (včetně chatu uživatel-uživatel)
  • OneDrive s prostorem 1TB pro každého uživatele
  • Intranetový portál pro jednoduché sdílení a přístup ke společným dokumentům ve velikosti 10GB (plus 500MB pro každého uživatele)
  • Produkt MS Yammer pro vnitřní komunikaci na bázi sociálních sítí
  • Synchronizace PC prostředí s telefonem (e-maily, kalendář, kontakty či přístup k intranetu)

Výhody můžete čerpat i doma

Pokud zakoupíte licenci Microsoft Office 365 pro své zaměstnance, všichni pak navíc získají možnost tento produkt používat zdarma až na 5 svých zařízeních včetně domácího PC či notebooku a mobilního telefonu. Licence pokrývá i produkt Office na mobilním telefonu pro operační systémy Windows, Android a iOS.

 Jak licence pořídit?

Celý nákupní proces je maximálně zjednodušen. Poté, co nás kontaktujete a zakoupíte vámi vybrané licence či další z produktů Microsoft, získáte přístup do online portálu pro stahování instalačních souborů a pro přístup k licenčním klíčům.

Vyhněte se problémům: Získejte plnou licenci operačního systému

V případě, že máte zájem o zakoupení licencí Microsoft či operačního systému Windows, ale právě jste zakoupili počítač bez příslušného operačního systému, nebo takovéto počítače historicky vlastníte, nově přibyla i možnost nákupu takzvané legalizační licence operačního systému. Díky tomu nyní můžete předejít licenčním problémům v podobě chybějící podkladové licence a můžete správně užívat prostředí Windows.  Licenci Windows 7 Professional Get Genuine Kit nyní získáte za 4.340 Kč bez DPH.

Pro získání jakéhokoliv z výše uvedených produktů či jeho odzkoušení ná s kontaktujte na adrese info.cz@softwareone.com

Diskuze je uzavřena