Jak uchopit zabezpečení pro mobilní podnikové zaměstnance?

Duben 12, 2016
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

V době, kdy je bezpečnost prvotní myšlenkou každého šéfa IT a ředitele firmy, dělá Citrix vše pro to, aby řešil nejnovější bezpečnostní problémy. Současně s tím, jak rozšiřování a rozvoj určují transformační trendy, jako jsou mobilita BYOD a internet věcí, požadují podnikoví zaměstnanci požadují neomezený přístup ke svým podnikovým zdrojům, zatímco IT na vše dohlíží a zabraňuje hrozícím nebezpečím. S nástroji od společnosti Citrix mohou organizace zabezpečit a řídit aplikace i informace a jejich využití v každé situaci, s cílem poskytnout zaměstnancům pracujícím na dálku výhody vzdáleného přístupu, ať už se rozhodnou pracovat odkudkoli a jakýmkoli způsobem.

Řešení společnosti Citrix jsou určena pro klíčové komponenty řízení bezpečnosti, kde poskytují efektivní a přizpůsobitelné možnosti řízení přístupu, zabezpečení systémů, aplikací a informací i sledování a reakci ve všech situacích.

Citrix NetScaler posiluje zabezpečení sítě komplexním webovým aplikačním firewallem (WAF) s ICSA certifikací, který analyzuje veškerý provoz v obou směrech, včetně komunikace šifrované pomocí SSL, a odvrací známé i skryté útoky proti webům a webovým administračním aplikacím. Bezpečnostní opatření NetScaler DDoS zajišťují kritická data bez narušení chodu podniku.

Citrix XenMobile zajišťuje správu mobilních zařízení a aplikací v jakémkoli zařízení zaměstnance, až už pracuje kdekoli a prostřednictvím jakéhokoli systému. Kontejnerizace umožňuje IT oddělení bezpečně aktivovat aplikace a informace pro podporu BYOD bez nutnosti inventarizace mobilních zařízení. Kontrola šifrování posiluje konzistenci a zároveň zaručuje, že aplikace a data nejsou v ohrožení, ani když zaměstnanci pracují mimo hranice běžného systému.

Citrix ShareFile poskytuje chráněné řešení pro řízený a kontrolovaný přístup k informacím a jejich ukládání i sdílení – on-premise i v cloudu. Bohatá nastavení strategie a granulární přístup k datům umožňují IT oddělení autorizovat zabezpečení, takže klienti mohou přistupovat k záznamům, synchronizovat je a sdílet z jakéhokoli místa, s lidmi uvnitř nebo vně organizace, bez vytváření zbytečných rizik.

Citrix XenApp a XenDesktop koncentrují správu a řízení přístupu pro Windows, Linux, web a SaaS aplikace, desktopy a informace. Tato jednotná metodika udržuje aplikace a informace bezpečně uložené v datovém centru a nikoli na koncových zařízeních klientů. Bez ohledu na napadení okraje zabezpečení a povrchové útoky, tato metodika podporuje zavedení kompletní, vzájemně provázané strategie pro osoby a administraci, zabezpečení aplikací a konzistenci. IT oddělení si volí snadnější přístup k provádění nastavení aplikací a pracovních prostředí a k aplikaci bezpečnostních záplat, aby udržela krok se zvyšující se zranitelností.

Kontaktujte nás pro více informací na: info.cz@softwareone.com!

Diskuze je uzavřena