Konference IT Inspiration 2016

IMAGE_WEBBLOG_dokumetyZajímá vás, jak bude vypadat svět licencí v roce 2016? Jaké nové trendy ho ovlivní? Co pro nadcházející rok připravují nejvýznamnější výrobci software? Přijďte se inspirovat na konferenci IT Inspiration 2016. Konference je vhodná pro IT manažery a IT specialisty, ale i pro finanční ředitele, kteří neustále řeší problém s optimalizatí IT nákladů.

 

Kdy:
15. 10. 2015, 9:00 – 15:30

Kde:
Konferenční centrum u Hájků.
Vstup Na Florenci 29 – naproti výstupu metra C Florenc (přes Designhotel Elephant Prague)
Vstup Na Poříčí 42 – naproti zastávce Bílá Labuť (přes Grandior Hotel Prague)

Konference je bezplatná.


Program konference

09:00 – 09:30 Registrace, snídaně
09:30 – 09:45 Zahájení a představení
09:45 – 10:15 Efektivní přístup ke správě a obnově SW licencí přináší úspory (Dalibor Lukeš, SoftwareONE)
10:15 – 10:45 IBM & Cloud Computing – IaaS, PaaS a SaaS řešení, reference, novinky a plánovaný vývoj (Petr Linek, SoftwareONE)
10:45 – 11:00 Coffee break
11:00 – 11:30 VMware vCloud Air – flexibilní, výkonné a bezpečné řešení od leadera na poli virtualizace (Roman Těšík, Avnet)
11:30 – 12:00 Pojďte se STORAGE ONE nahlédnout pod pokličku Cloudové kuchyně (Miroslav Sevelda, STORAGE ONE)
12:00 – 13:00 Oběd
BLOK LICENCE BLOK CLOUD
13:00-13:30 I SAM může být v Cloudu – novinky v oblasti správy SW majetku
(Martin Albrecht, SoftwareONE)
Jak zákazníci využívají možnosti cloudu a kam směřují řešení a technologie Microsoftu
(Dalibor Kačmář, Microsoft)
13:30 – 14:00 Efektivní IT asset management v praxi. Co neměřím, neřídím!
(Martin Hnízdil, truconneXion)
Novinky v oblasti Cloudových služeb O365, Azure, ale i dalších
(Dalibor Lukeš, SoftwareONE)
14:00 – 14:15 Coffee break
14:15 – 14:45 Specifika licencování pro subjekty veřejné správy (Jana Chrenová, SoftwareONE) Rychlá cesta ke cloudu virtualizací pracovních stanic (Petr Bobek, Arrow)
14:45 – 15:15 Jak nakupovat licence pro subjekty veřejné správy?
(Jan Knyttl, SoftwareONE)
Adobe Creative Cloud a Adobe Document Cloud: profesionální aplikace v novém licenčním modelu
(Matouš Filipi, AMOS software)
15:15 – 15:30 Závěr

Partneři konference jsou:

partner_ibm

IBM

První pobočka IBM v České republice byla založena již v roce 1932 jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v Evropě. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních. K hlavním cílům společnosti IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu do každodenního života firem. Integrální součástí strategie IBM jsou také programy firemní společenské odpovědnosti, jimiž IBM přispívá k řešení ekologických a sociálních problémů společnosti. Z hlediska svého obchodního obratu, rozsáhlosti své nabídky či počtu zaměstnanců zastává IBM v českém prostředí stejné postavení, jakého IBM dosáhla na celém světě.

http://www.ibm.com/cz/cs/

 partner_storage_one

STORAGE ONE

Společnost STORAGE ONE, a.s. se specializuje na dodávky ucelených řešení a služeb v oblasti ukládání, zálohování a archivace dat pro rozsáhlá heterogenní, virtualizovaná nebo cloud prostředí.
Součástí našeho portfolia jsou komplexní služby pro kterýkoliv stupeň realizace vašich projektů, od prvotní analýzy přes návrh řešení až po implementaci a migraci dat. Team špičkových odborníků je vám k dispozici pro záruční a pozáruční podporu, správu dat i pro outsourcing celých oblastí IT. Naše zkušenosti předáváme v oceňovaných školeních, kde je kladen důraz na praktické zaměření a individuální přístup.
Hlavními přednostmi STORAGE ONE, a.s. jsou mnohaleté zkušenosti a osobní přístup našich zaměstnanců. Naší nejvyšší prioritou je spolehlivost a vaše spokojenost. Se STORAGE ONE a.s. jsou vaše DATA V DOBRÝCH RUKOU.

http://www.storageone.cz/

partner_vmWare  

VMware

Transformace digitálního podnikání vytváří ve všech odvětvích nové příležitosti i nová rizika. Společnost VMware pomáhá prostřednictvím architektury One Cloud, Any Application, Any Device (Jeden cloud, jakákoli aplikace na všech zařízeních) oddělením IT přejít na nový inovativní model IT. Naši zákazníci díky sjednocení soukromých, spravovaných a veřejných cloudů do jednoho hybridního cloudu rychleji inovují, přinášejí svým zákazníkům nové aplikace pro mobilní zařízení a cloud a lépe řídí rizika.

http://www.vmware.com/cz

 partner_auditpro

AuditPro

AuditPro je aplikace specializovaná na odhalování stupně využití výpočetní techniky v organizacích, odstraňování zbytečných nákladů, mapování neefektivních pracovníků a řešení licenčních nesrovnalostí. AuditPro umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu software, hardware i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem. AuditPro minimalizuje náklady na pořizování a provoz prostředků IT. Maximalizuje jejich využití a dovoluje efektivně plánovat a optimalizovat další finanční prostředky. Proto je možné při zavedení AuditPro garantovat velmi rychlou návratnost vložených prostředků a zajistit prokazatelné zvýšení efektivity fungování firemního IT typicky o 10-30%.

http://www.auditpro.cz/cs/

 partner_microsoft

Microsoft

Společnost Microsoft Corporation byla založena roku 1975. Naším cílem je umožnit lidem a podnikům na celém světě realizovat jejich plný potenciál pomocí technologií – softwaru, služeb i zařízení, které mění svět práce, zábavy i komunikace. Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svou činnost v roce 1992. Od července roku 2013 vede českou pobočku Biljana Weber.

www.microsoft.com/cze


partner_Citrix
partner_computerworld

adobe