Microsoft Cloud Support splní všechny vaše požadavky na Office 365

Listopad 17, 2015
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

Služba Cloud Support, poskytovaná v rámci programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) od společnosti SoftwareONE, představuje variantu smlouvy o podpoře pro zákazníky, kteří si chtějí pořídt předplatné produktů Microsoft včetně kvalitních služeb podpory.

Je speciálně navržena tak, aby ji mohli zákazníci snadno využít. Microsoft představuje velkou organizaci, ale i přesto je schopný pokrýt požadavky na podporu od tisíců organizací, využívajících jeho produkty Office 365. Společnost SoftwareONE, která je certifikovaným CSP, je plně schopna poskytovat služby při implementaci a migraci, i podporu pro všechny vaše potřeby související s Office 365.

microsoft-cloud-support-your-one-stop-shop-for-all-your-office-365-needs-1

Cloud Support Workflow

Program Cloud Support poskytuje možnosti podpory upravené na míru jedinečným potřebám zákazníků služby Microsoft Office 365. Administrátoři zákazníka mají možnost přímo zadávat požadavky na řešení incidentů a servis – on-line, nebo prostřednictvím telefonátu Cloud Support týmu společnosti SoftwareONE. Centra SoftwareONE Cloud Support jsou rozmístěna napříč mnoha zeměmi s lokálními pracovníky podpory a telefonními čísly a s komunikací v místních jazycích.

Zákazníci služby Cloud Support mohou očekávat, že získají včasnou technickou podporu od kvalifikovaných odborníků. Stejně významná je i kritická role, kterou hraje IT oddělení zákazníka při podpoře svých uživatelů. Proto je důležité definovat model podpory naznačením komunikačního toku mezi zákazníkem a SoftwareONE, který je stručně ilustrován v diagramu níže:

microsoft-cloud-support-your-one-stop-shop-for-all-your-office-365-needs-2

Všichni zákazníci služby Cloud Support získají přístup k on-line podpoře prostřednictvím Portálu zákaznické podpory (Customer Support Portal), který poskytuje bezpečnou autorizaci zástupců zákazníka pro zadávání poptávek nebo požadavků na řešení incidentů a servis.

Portál zákaznické podpory je dostupný v angličtině a poskytuje autorizovaným zástupcům zákazníka:

  • Bezpečné místo k prohlížení a stažení historie informací o účtování
  • Možnost navyšovat kapacitu (prostřednictvím dodatečných objednávek)
  • Možnost objednat si doplňkové služby

Požadavky na řešení incidentů nebo servis, zadané prostřednictvím Portálu zákaznické podpory, budou zpracovány na základě zvoleného předplatného služby Support Pack.

Portál zákaznické podpory funguje v režimu 365×24 s 99,5% dostupností garantovanou SLA (Service Level Agreement). Můžete si buďto koupit jednu aplikaci od Microsoftu, jako je například Exchange, a získat dodatečnou podporu, nebo můžete nasadit celou sadu Office 365 a přidat komplexní podporu.

microsoft-cloud-support-your-one-stop-shop-for-all-your-office-365-needs-3

Pro získání více informací o službě Cloud Support a programu SoftwareONE CSP klikněte na banner níže a vyplňte připojený dotazník. Brzy vás bude kontaktovat obchodní zástupce.

4274ffbe-eff1-45fc-b614-b76ffc152880

Thought Leadership, Charlie Weber
5. listopadu 2015

 

Diskuze je uzavřena