Novinka v licencování: Enterprise Advantage pro MPSA

Červenec 18, 2016
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

Microsoft představil Enterprise Advantage (EA), novou možnost licenčního programu v rámci smlouvy na produkty a služby Microsoftu (MPSA). Ta by měla být dostupná začátkem roku 2017 a je určena pro organizace s 250 – 2 400 uživateli. Kombinuje výhody tříletého modelu úspory nákladů Podnikových smluv s flexibilitou MPSA pro nákupy v rámci celé organizace.

Zvolte střední cestu

Microsoft průběžně přizpůsobuje své licenční smlouvy, s cílem dosáhnout jediné smlouvy na nákup všech jejich produktů a služeb. To vše v souladu změny svého zaměření na oblast mobility a cloudu. Podniková smlouva organizacím umožňuje nakupovat software hromadně, aby dosáhly větších slev a lepších fixních cen, zatímco standardní MPSA poskytuje organizacím větší flexibilitu v době trvání smlouvy a struktuře nakupování produktů.

Prohlédněte si srovnání:

enterprise-advantage-on-mpsa-microsoft-latest-innovation-for-purchasing-the-software-you-need

 

Klíčové vlastnosti Enterprise Advantage pro MPSA

Pokud patříte mezi zákazníky z komerčního sektoru, Enterprise Advantage pro MPSA vám umožní nakupovat v rámci celé organizace s kombinací výhod tradičních EA a moderních MPSA:

  • Zkombinujte v celé organizaci software s trvalými licencemi a předplatným s cloudovými službami, jako jsou Office 365, Azure a CRM Online.
  • Nakupujte kdykoli, cokoli potřebujete bez dalších závazků.
  • Užijte si předvídatelnost rozpočtu a ochranu cen.
  • Nakupujte, co chcete, s využitím výhody vašich kombinovaných nákupů napříč organizací pro maximalizaci hodnoty.
  • Spravujte snadněji svůj softwarový majetek, včetně navyšování a snižování předplatného a služeb, pro naplnění neustále se měnících potřeb firmy.

Pokud byste si chtěli promluvit s licenčním specialistou ze SoftwareONE ohledně vaší unikátní licenční strategie pro produkty Microsoft, kontaktujte nás!

 

Diskuze je uzavřena