Posilte bezpečnost: Symantec Encryption Everywhere

Červen 30, 2016
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

Společnost Symantec představila balíček Encryption Everywhere, který je dostupný prostřednictvím poskytovatelů webhostingu.

Encryption Everywhere umožňuje nasadit šifrování na každou jednotlivou webovou stránku od okamžiku, kdy je spuštěna.

Podle zprávy Norton Cybersecurity Insights Report:

  • 594 milionů lidí po celém světě se stalo obětí online zločinu
  • 6 z 10 uživatelů věří, že je použití veřejné Wi-Fi rizikovější, než použití veřejných toalet
  • 54 % zákazníků věří, že pravděpodobnost odcizení dat z jejich kreditní karty během online nákupu je vyšší, než odcizení peněženky v kamenném obchodě
  • 78 % webových stránek je vystaveno kybernetickým útokům
  • malé a středně velké firmy jsou cílem 3 z 5 hackerů
  • 83 % ze všech malých firem po celém světě nemá ani základní bezpečnostní plán

Google vystoupil s prohlášením, že nešifrované webové stránky získají nižší hodnocení ve vyhledávání. Internetový gigant jasně uvedl, že tradiční http protokol, přestože je nešifrovaný, je široce používán mnoha webovými stránkami. V porovnání s tím poskytuje https dodatečnou vrstvu zabezpečení proti odposlechu a rušení. Google proto plánuje označovat stránky, které neodesílají data prostřednictvím https. To jistě donutí mnoho webových stránek, aby nasadily alespoň základní zabezpečení, aby si zajistily svoji životaschopnost.

Encryption Everywhere – Okamžité zabezpečení webu

Podle Roxane Divol, viceprezidentky a generální ředitelky společnosti Symantec, „Symantec s Encryption Everywhere mění pravidla kybernetické bezpečnosti. Je na čase zabezpečit každou legitimní webovou stránku a získat zpět bezpečnost na internetu pro každou firmu i spotřebitele. Právě proto Symantec zjednodušuje zabezpečení jakékoli webové stránky od okamžiku kdy je zaregistrována či obnovena, od bezplatného, základního šifrování, až po komplexní řešení pro zabezpečení webových stránek.“

S řadou flexibilních možností, které zahrnují základní šifrování webových stránek, nabízí tato nová služba na zabezpečení webu poskytovatelům hostingu prémiové bezpečnostní balíčky na stále silnějších úrovních ověřování a ochrany webových stránek.

Symantec rovněž ujistil, že tato služba bude šifrovat 100 % zákaznických dat sdílených na webové stránce, což povede k důvěře ve firmy všech velikostí. Encryption Everywhere rovněž zaručuje, že uživatelem sdílené informace budou absolutně v bezpečí a budou doručeny zamýšlenému příjemci.

Jak se kybernetický hacking stává vážnou hrozbou pro webové stránky po celém světě, je zcela nezbytné, aby firmy všech velikostí tento postup následovaly. Jako přední poskytovatel bezpečnostních řešení je společnost SoftwareONE přesvědčena o nutnosti takto přísného přístupu internetových vyhledávačů, aby mohli zákazníci provádět online transakce bez větších potíží.

Pro lepší nápady na ochranu softwaru a optimalizovaná bezpečnostní řešení si neváhejte naplánovat schůzku s některým z našich specialistů.

Témata: Základní infrastruktura

Diskuze je uzavřena