SoftwareONE spouští vylepšenou platformu PyraCloud

Listopad 29, 2016
Roman Kvapil

Autor

Roman Kvapil

Cloud Consultant společnosti SoftwareONE Czech Republic

Nové možnosti platformy PyraCloud podporují organizace v maximalizaci hodnoty všech jejich softwarových aktiv, ať už jsou on-premise, nebo v cloudu.

Společnost SoftwareONE v minulých dnech ohlásila nejnovější verzi řešení PyraCloud – automatizované platformy pro nákup, monitoring a optimalizaci hodnoty softwarových aktiv. S novými funkcemi, které podporují potřeby při správě cloudového a on-premise softwaru, zvyšuje platforma transparentnost a podporuje organizace v chytřejším řízení a investování do technologií, které pohánějí jejich podnikání kupředu.

Platforma PyraCloud poskytuje přehled o cloudových nákupech a zdrojích pro poskytovatele cloudových služeb – včetně Azure, Office 365, AWS a dalších – což z ní činí nejkomplexnější, plně on-line a na cloud zaměřenou platformu pro správu portfolia. Se svými novými integračními funkcemi poskytuje PyraCloud firmám jak celkový přehled, tak i detailní metriky spotřeby pro optimalizaci investic a lepší rozhodování o rozpočtování a plánování výdajů na on-premise i cloudový software.

„Společnosti utrácejí až 20 procent svého IT rozpočtu za software. Využití globálního přístupu pro optimalizaci řízení nároků, inventáře a spotřeby může vést k úsporám milionů dolarů, které mohou být investovány do inovací namísto do běžného provozu,“ říká Mike Gersten, Global Innovation and Strategy Officer ve společnosti SoftwareONE. „S řešením PyraCloud bereme principy optimalizace dodavatelského řetězce a aplikujeme je na správu softwaru, abychom pomohli firmám vidět kompletní obrázek jejich podnikových řešení a provádět úpravy na základě dat získávaných v reálném čase.“

Vylepšený uživatelský zážitek z platformy PyraCloud umožňuje zainteresovaným osobám snadno získat užitečné pohledy na náklady na software a poskytuje schopnost detailně rozklíčovat spotřebu softwaru napříč odděleními. Platforma uživatelům umožňuje spravovat nabídky, objednávky, faktury, smlouvy i licenční klíče a stahovat i instalovat software – vše přímo v rámci platformy PyraCloud a v globálním měřítku.

Platforma PyraCloud navíc pomáhá zákazníkům s rozhodováním o pořizování cloudových služeb a zdrojů, při přenosu pracovních úloh z on-premise softwaru do cloudu, když podnikům umožňuje na všech úrovních řídit investice do jejich cloudového portfolia a zajišťuje, že jsou splněny potřeby firmy i rozpočty.

Aktualizovaná platforma PyraCloud bude u stávajících zákazníků nasazována od 1. čtvrtletí 2017.

Více informací o platformě Pyracloud

cestou cloudu

Diskuze je uzavřena