Od A po Z: Pomůžeme vám adoptovat řešení M365

15 ledna, 2020
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

Nasazení M365 do firemního prostředí řeší kompletní zavedení cloudových služeb včetně rozsáhlého poradenství a podpory.

SoftwareONE dokáže podporovat své klienty napříč celým cyklem zavádění cloudových technologií M365. Využívá k tomu vlastní vyvinutý postup:

Definice firemních potřeb

Cílem této aktivity je společné hledání, identifikace a popsání vhodných scénářů použití M365 365 pro konkrétní uživatelské a firemní potřeby. To přispívá k následnému efektivnějšímu využití služeb M365, což výrazně zvyšuje i z pohledu společnosti přínos přechodu na tuto novou službu.

Easy365 Adoption

Naše sada postupů, scénářů komunikačních plánů, informací, tipů a triků vytváří platformu pro úspěch projektů. Záměrem je provést uživatele změnou takovým způsobem, aby byli připraveni na nové funkce, znali je, uměli je využít a sami ze své pozice viděli jejich přínos.

Podpora

I pro cloudová řešení a služby je důležitá podpora, avšak v trochu jiném rozsahu. Služba Cloud Support, kterou SoftwareONE také nabízí, vám pomůže s využíváním cloudových služeb, zajistí řešení případných problémů i prováděním rutinních akcí jako je správa prostředí, služeb a uživatelů. Současně díky velmi detailnímu reportingu umožní identifikovat případná slabá místa a iniciovat rozšiřování využívání cloudových služeb.

Postup nastavení

Každý projekt nasazení vyžaduje individuální nastavení sady aktivit a jejich načasování. Nastavení správného rozsahu a načasování projektu je součástí úvodního plánování projektu. Celý proces lze naplánovat na období 10 týdnů a pak už jen využívat nových možností a těšit se z přínosu této nové služby.

Každá organizace má rozdílně nastavený jiný způsob spolupráce a ne vždy je schopna efektivně využívat technologie, které má k dispozici. Nechte SoftwareONE identifikovat pro vás nejlepší způsob využití Microsoft 365. Pomůžeme vám maximalizovat využití této platformy a zefektivnit spolupráci a komunikaci ve firmě.

Stačí nás jen kontaktovat!