Představenstvo SoftwareONE jmenovalo Dietera Schlossera generálním ředitelem společnosti

Prosinec 17, 2018
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

STANS, Švýcarsko – Představenstvo společnosti SoftwareONE jmenovalo s účinností od 1. ledna 2019 Dietera Schlossera generálním ředitelem celé společnosti. Schlosser doposud v SoftwareONE zastával pozici globálního provozního ředitele a lídra transformace.

„Během současného období transformace není nikdo lepší, kdo by mohl vést SoftwareONE, než Dieter Schlosser. Do následující fáze růstu a integrace společnosti COMPAREX přináší Dieter správnou kombinaci talentu, technických a strategických znalostí i vůdcovských schopností, aby posunul SoftwareONE na novou úroveň,“ řekl Daniel von Stockar, zakladatel a předseda představenstva společnosti SoftwareONE. „Během transformace SoftwareONE z globální společnosti, zabývající se čistě prodejem softwaru a správou licencí, na předního globálního poskytovatele platforem, řešení a služeb, se Dieter prokázal jako jasný lídr s vizí a vůdčími schopnostmi. Díky svému blízkému vztahu s našimi zákazníky po celém světě založil Dieter dynamické portfolio služeb, určených pro inovace a růst.“

Od svého příchodu do společnosti v roce 2012 zvyšoval Schlosser svoji zodpovědnost z jediné země na regiony APAC a LATAM a nejnověji také části regionu EMEA, zatímco pomáhal budovat agilní a škálovatelnou páteř sdílených služeb SoftwareONE. Během svého působení si Schlosser získal důvěru zákazníků napříč odvětvími a regiony a vybudoval portfolio pro úspěšnou pokračující transformaci SoftwareONE na předního světového poskytovatele platforem, řešení a služeb.

„Během uplynulých šesti měsíců prošla společnost SoftwareONE tragickou smrtí Patricka Wintera a náš tým prokázal v této těžké době obdivuhodnou vytrvalost. Nejenže jsme si v SoftwareONE zachovali naši rodinnou atmosféru, ale naše firemní kultura a hodnotová nabídka pro naše zákazníky je silnější než kdy dříve. Náš tým kolegů pokračoval v realizaci naší vize a organickém růstu i prostřednictvím spojení a akvizic, jako byla akvizice společnosti COMPAREX,“ řekl Schlosser.

Dietera Schlossera budou podporovat současné týmy výkonného a globálního vedení společnosti.

Přidat komentář