Cesta k optimálnímu digitálnímu dodavatelskému řetězci s platformou PyraCloud

16 února, 2019
Roman Kvapil

Autor

Roman Kvapil

Cloud Consultant společnosti SoftwareONE Czech Republic

S velkým potěšením představujeme nejnovější vylepšení naší platformy PyraCloud, nazvané Procurement Workbench.

Týmy nákupu jsou často hodnoceny podle jejich schopnosti snižovat kapitálové i provozní náklady (CAPEX a OPEX). Musí se pevně chopit globálních nákupů softwaru, nákladů i smluv, s cílem vyjednat optimální obchodní a smluvní podmínky.

Nedostatek přehledu

Nicméně, specialisté nákupu často nemají nezbytné přehledy po ruce, a tak musí používat různé papírové dokumenty, systémy, tabulky nebo databáze, aby získali různé informace, které potřebují.

Právě proto jsme pro platformu PyraCloud vyvinuli novou funkci Procurement Workbench. Chtěli jsme specialistům nákupu poskytnout rychlý a jednoduchý způsob, jak získat všechny relevantní informace a přehledy, potřebné pro jejich roli.

Přehled výhod

Specialisté nákupu mohou vidět rychlý přehled, kolik je otevřených požadavků, které nabídky vyžadují schválení, které faktury jsou po splatnosti nebo které nabídky vypršely, a mohou pokračovat k podrobnostem a souvisejícím krokům – to vše na jediném, snadno dostupném místě.

Procurement Workbench

Procurement Workbench má rovněž vestavěné workflow. Pokud si například zobrazíme nabídku, můžeme ji snadno, kliknutím na jediné tlačítko, převést na objednávku

Převedení nabídky na objednávku

Procurement Workbench nabízí možnosti pokročilého vyhledávání pro rychlé a snadné vyhledávání produktů, produktů od hlavních vydavatelů a/nebo služeb a řešení. Uživatelé si mohou rovněž označovat často používané položky, rychle zobrazovat dříve zakoupený software a vytvářet nákupní seznamy.

Rychlé vyhledávání

A co cloudové zdroje? Pokud má vaše organizace více cloudových předplatných, máte přehled o více různých poskytovatelích cloudových služeb (Cloud Service Provider, CSP), s detailními informacemi o cenách, počtu licencí, nákladů na licence a stavu předplatného.

CSP předplatná

PyraCloud Procurement Workbench poskytuje specialistům nákupu společný přehled o všech aspektech pořizování softwaru a cloudových zdrojů. Specialisté nákupu se díky tomu již nemusejí přihlašovat do více různých systémů a manuálně konsolidovat data o nákupech.

PyraCloud pomáhá urychlit procesy nákupu, zjednodušit správu objednávek a faktur i efektivněji udržovat přehled o nákupech softwaru a cloudových služeb.

Jste-li specialistou nákupu, který usiluje o získání přehledu o nákupech softwaru a využití softwaru i cloudových zdrojů, Procurement Workbench je právě pro vás. Kontaktujte nás pro více informací!