SoftwareONE je Partnerem roku společnosti Flexera

Leden 26, 2018
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

S potěšením oznamujeme, že se společnost SoftwareONE stala Partnerem roku 2017 v rámci strategického partnerství se společností Flexera. S více než 80 000 zákazníky a 30 lety zkušeností mění Flexera způsob, jakým se nakupuje, prodává, spravuje a zabezpečuje software. Společnost SoftwareONE je hrdým Flexera Enterprise Partnerem a jen v posledním roce získala ocenění Emerging Partner of the Year v Severní Americe, Evropě a na Středním Východě a v Africe.
Flexera uděluje nejvyšší ocenění partnerovi, který předvede mimořádné schopnosti při dodávkách, získávání zákazníků, pokročilém školení, spokojenosti zákazníků a inovacích. Jde o první ocenění Partner roku pro SoftwareONE a jsme poctěni, že nás posouvá do stejné konkurenční kategorie, kde se nacházejí společnosti jako KPMG, Accenture a Deloitte.
Kevin Hooton, Software Lifecycle Management Lead severoamerického zastoupení SoftwareONE, poznamenal, že: „Ocenění Partner roku od společnosti Flexera nám pomohlo zjistit, že společně můžeme přinášet inovativní řešení a strategie správy softwarového majetku bázi našich společných zákazníků, abychom ukázali rostoucí hodnotu v době, kdy se společnosti musí vypořádat se stále složitějšími softwarovými prostředími.

Přidat komentář