Společnost SoftwareONE Czech Republic získala ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2017 pro Českou republiku

1 června, 2017
SoftwareONE Czech Republic

Autor

SoftwareONE Czech Republic

PRAHA, Česká republika – 1. června 2017 – Společnost SoftwareONE Czech Republic dnes oznámila, že získala ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2017 pro Českou republiku. SoftwareONE Czech Republic byla oceněna mezi nejlepšími partnery společnosti Microsoft po celém světě, kteří prokázali špičkové schopnosti při inovacích a implementaci zákaznických řešení, založených na technologiích Microsoft.

„V první řadě jsem velmi hrdý na celý svůj tým. Je to ta nejlepší skupina lidí, se kterou jsem kdy pracoval a bez jejich úsilí, píle a odhodlání vytrvat bychom na tento titul nikdy nedosáhli. Ocenění je pro nás i potvrzením, že naše strategie digitální transformace IT na ByznysIT je správná a nyní i oceňovaná tak významným partnerem, jakým je Microsoft. Proto bych rád poděkoval i celému týmu Microsoftu za jejich vynikající a mnohdy velmi inspirativní spolupráci a důvěru, kterou v nás od samého začátku vložili. V neposlední řadě děkuji také našim zákazníkům a dalším, kteří nám věřili od samého začátku, a pro něž jsme se stali důvěryhodným partnerem na cestě k digitální transformaci“, uvedl k tomuto ocenění Jan Knyttl, Country Leader SoftwareONE Czech Republic.

Ocenění byla udělena v několika kategoriích a jejich vítězové byli vybráni z více než 2 800 účastníků ze 115 zemí po celém světě. Společnost SoftwareONE Czech Republic byla oceněna za poskytování mimořádných řešení a služeb, stejně jako za vynikající zapojení pobočky v České republice.

Ocenění Microsoft Country Partner of the Year získávají partneři na úrovni národních poboček, kteří v uplynulém roce prokázali skvělé obchodní výsledky při dodávání řešení Microsoft různým zákazníkům. Toto ocenění uznává, že společnost SoftwareONE Czech Republic uspěla v nastavení efektivního vztahu se svým lokálním zastoupením společnosti Microsoft a současně předvedla inovace a vliv na podnikání, podporující spokojenost současných zákazníků i získávání zákazníků nových.

„S potěšením udělujeme společnosti SoftwareONE Czech Republic ocenění Microsoft Country Partner of the Year pro Českou republiku,“ říká Ron Huddleston, corporate vice president, One Commercial Partner, společnosti Microsoft. „SoftwareONE Czech Republic je ukázkovým příkladem odbornosti a inovací, které vidíme v naší partnerské komunitě společnosti Microsoft, abychom mohli dodávat transformační řešení.“

Ocenění Microsoft Partner of the Year Awards je udělováno partnerům společnosti Microsoft, kteří v uplynulém roce vyvinuli a dodali mimořádná řešení, založená na produktech Microsoft.