Společnost SoftwareONE dokončila akvizici společnosti COMPAREX

13 února, 2019
Petra Nováková

Autor

Petra Nováková

Marketing Manager společnosti SoftwareONE Czech Republic

1. února 2019, Stans, Švýcarsko – SoftwareONE, přední globální poskytovatel služeb v oblasti správy softwarového a cloudového portfolia, oznámila úspěšné dokončení globální akvizice společnosti COMPAREX.

SoftwareONE a společnost COMPAREX, poskytovatel služeb v oblasti datových center, dodávek a správy softwarových licencí, jsou oficiálně od 1. února 2019 jednou společností. Společně budou pomáhat zákazníkům optimalizovat a řídit nákupy softwaru a hardwaru v objemu přibližně 10 miliard eur. Nově vzniklá společnost bude mít pobočky s lokálními týmy v 88 zemích s podporou ve 150 státech a svým 50 000 zákazníkům nabídne služby více než 5 500 zkušených specialistů.

SoftwareONE i nadále klade důraz na rozvoj zaměstnanců a prozákaznický přístup. Proto se zavázala k rychlému a efektivnímu integračnímu procesu, který bude vycházet z toho nejlepšího z obou organizací. Jako kombinovaná společnost bude dále rozšiřovat své služby a pokračovat v podpoře potřeb svých zákazníků.

V rámci nové podoby společnosti byla rovněž představena její nová organizační struktura na globální, regionální i lokální úrovni. Ve funkci CEO SoftwareONE bude i po dokončení akvizice pokračovat Dieter Schlosser. Vedení společnosti SoftwareONE pak ze strany COMPAREXU doplní Marc Betgem, současný Chief Sales Officer. Společnosti SoftwareONE a COMPAREX v České republice a na Slovensku budou součástí regionu střední a východní Evropy. Tento region nadále povede Federation Leader Reinhold Kaefer, ředitelem české a slovenské integrované pobočky byl jmenován Jan Knyttl.

„Akvizicí společnosti COMPAREX jsme v České republice a na Slovensku udělali další krok při rozšiřování konzultačního a hardwarového portfolia. Obohacením našeho týmu o talenty společnosti COMPAREX posílíme vztahy nejen se zákazníky, ale i předními výrobci,“ říká Jan Knyttl, Country Leader SoftwareONE pro Českou republiku a Slovensko.

Kontakt

Petra Nováková
Marketing Manager SoftwareONE Czech Republic s.r.o.
Mobile: + 420 725 438 643
E-mail: petra.novakova@softwareone.com